• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Арочний та ручні металодетектори за кодом ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони 2 Лота

Оголошено тендер

262 000.00 UAH
Номер: b4692491b47c4844a979583043e0e2a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-07-008299-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Очікувана вартість: 262 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Арочний та ручні металодетектори за кодом ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони 2 Лота
Примітки: Категорія замовника відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (правоохоронні органи держави).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.05.2024 14:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лот 1 арочний металодетектор за кодом ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.07.2024
Лот 2 ручний металодетектор за кодом ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 штука
Період постачання до 15.07.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума262 000.00 UAH