-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги за кодом ДК 021:2015 – 90470000-2-послуги з чищення каналізаційних колекторів (послуги з огляду, чищення та утримання системи каналізації в старостинських округах Козинської селищної територіальної громади та смт Козин (об’єкт селищного благоустрою Козинської селищної територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2024-04-25-006636-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2024 13:49 - 30.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим