-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги за кодом ДК 021:2015 – 90470000-2-послуги з чищення каналізаційних колекторів (послуги з огляду, чищення та утримання системи каналізації в старостинських округах Козинської селищної територіальної громади та смт Козин (об’єкт селищного благоустрою Козинської селищної територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2024-04-25-006636-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
93d4f5233b4a4c0fa06c7bf0bba924b9
Внутрішній номер закупівлі:
21403873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-25-006636-a
Замовник:
Козинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362697
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Козин, Партизанська, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Інна Миколаївна 380974975123 kozynrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.04.2024 13:49 - 30.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2024 13:49 - 03.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.05.2024 00:03 - 03.05.2024 12:23
Період завантаження договору:
09.05.2024 00:00 - 19.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Послуги за кодом ДК 021:2015 – 90470000-2-послуги з чищення каналізаційних колекторів (послуги з огляду, чищення та утримання системи каналізації в старостинських округах Козинської селищної територіальної громади та смт Козин (об’єкт селищного благоустрою Козинської селищної територіальної громади)