• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Завершена

296 941.25 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 484.71 UAH
Період уточнення: 23.04.2024 13:26 - 28.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим