• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Завершена

296 941.25 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 484.71 UAH
Номер: 3f44ad74cf01492e84f8f0322b2639b2
Внутрішній номер закупівлі: 21377245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-23-006914-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
Контактна особа: Юлія ПОПОВА +380577315954 kharkiv_signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 296 941.25 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.04.2024 13:26 - 28.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2024 13:26 - 01.05.2024 10:00
Період кваліфікації: 01.05.2024 10:01 - 02.05.2024 13:35
Період завантаження договору: 08.05.2024 00:00 - 18.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴296 941.25 Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент; Плівка самоклеюча Oralite 5071 1,22x50 (мат., 070 чорний) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)