-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2024-04-22-001511-a
Торги не відбулися
738 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 380.00 UAH
Період уточнення:
22.04.2024 10:01 - 28.04.2024 00:00
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії додаток 5
Номер:
a084d4ce20914d32aa60372ec56ce2ba
Дата опублікування:
25.04.2024 10:30
Опис:
Відповідно до ч.3. ст.16 ЗУ Про публічні закупівлі, якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Просимо підтвердити що тендерна документація відповідає чинному законодавству України та Учасник має право залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців для підтвердження наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід.
Відповідь:
Дякуємо за питання. Так, відповідно до тендерної документації, Учасник має право залучати спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців для підтвердження наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, при цьому, необхідно надати документальне підтвердження (договір позички, договір оренди, договір лізингу, договір надання послуг або в інший спосіб, визначений законодавством України) залучення обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід (за основним місцем роботи, якщо залучення спеціаліста), за вимогами тендерної документації
Дата відповіді:
29.04.2024 08:48