-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Оголошено тендер
738 000.00
UAH
Номер:
ddbb31181a5044c39b8e7e6335ad4966
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-22-001893-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375286
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, с. Шевченкове, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375286
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, с. Шевченкове, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
738 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
Примітки:
кошти виділено рішенням сесії № 7 від 15.02.2024 року
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудування
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
22.04.2024 09:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Виділення коштів для закупівлі даної послуги зазначено у рішенні сесії № 7 від 15.02.2024 року, кошторисні призначення та відповідна кількість визначена в Додатках до даного протоколу, при цьому загальна вартість виконання послуги складає 738 000,00 грн., враховуючи Лист щодо планування та вартісні межі, передбачені Законом для даної закупівлі, є необхідність у прийнятті рішення про проведення відкритих торгів у зв’язку з додатково виділеними коштами..Згідно Протоколу № 1/2/2024-ТО від 01.04.2024 року Закупівля № UA-2024-03-19-007601-a – відкриті торги автоматично відмінені, протоколу № 2/2/2024-ТО від 17.04.2024 року Закупівля UA-2024-04-02-010397-a – відхилено тендерну пропозицію Учасника, відповідно до підпункту 1 пункту 44 Особливостей, потреба в закупівлі лишається
-
Дата публікації:
22.04.2024 10:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума738 000.00 UAH