• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Додаткові технічні засоби нагляду і контролю (зі зберіганням записів відео до 3-х місяців) у відділення ПЗМХ лікарні та супутні роботи з монтажу

кількість- 16 найменувань

Торги відмінено

577 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 885.00 UAH
Період уточнення: 19.04.2024 18:08 - 25.04.2024 00:00
Відповідь надана

Консультаційні послуги є іншим предметом закупівлі

Номер: 664930d11a164761a7e1597e7dd4ae23
Дата опублікування: 24.04.2024 14:21
Опис: Шановний Замовник! Вами в п.8 частини 5.2.1. ТД встановлено: " Керуючись ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» дана тендерна документація містить іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне включити. Замовником торгів в порядку застосування ст. 6, 511, 512, 528, 627, 636 ЦК України укладено договір про надання юридично-консультаційних послуг з Виконавцем, оплата яких може здійснюватися учасником-переможцем торгів. Вартість послуг становить 5000.00 грн. (п’ять тисяч гривень 00 копійок). " Зазначаємо, що Юридично-косультаційні послуги не є предметом цієї закупівлі й тому не можуть в ній бути й сплачуватися Переможцем. Треба прибрати. З повагою. Учасник.
Відповідь: Повідомляємо вас, що інформація встановлена у документації не є вимогою, а має виключно ознайомчий інформаційний характер. Будь-яке підтвердження від учасника на таку інформацію не вимагається, оскільки не є вимогою.Органи АМК України визнають названі вами положення дискримінаційними у випадку, коли вони стосуються предмета закупівлі, є вимогами до учасника і зобов'язують його до певний дій та підтвердження у складі пропозиції. Дана ж документація не передбачає такого, а витрати на їх надання не можуть бути включені учасником до витрат учасника за Процедурою закупівлі, що прямо передбачено іншими розділами документації.
Дата відповіді: 25.04.2024 09:27
Відповідь надана

Сертифікат

Номер: 7d3e367741764926838df76e5d7581c0
Дата опублікування: 23.04.2024 10:13
Опис: Добрий день! Ви вказуєте "Копія сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги» , що передбачають вид робіт: електромонтажні роботи, ремонт електричного устаткування, обслуговування систем безпеки. Сертифікат повинен бути чинний на момент подання. Також надається звіт наглядового аудиту вимогам ISO 9001:2015." Незрозуміло з яких причин Ви вказуєте ремонт електричного обладнання, якщо послуги будуть надаватися щодо монтажу нового обладнання, а якщо обладнання вийде з ладу, то його має ремонтувати не виконавець робіт, а сервісний центр виробника обладнання в Україні! Тож вимагаємо прибрати вимогу щодо наявності сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги» , що передбачають вид робіт: ремонт електричного устаткування.
Відповідь: Добрий день. Додатком 2 Технічна специфікація передбачено, що у разі поставки дефектного (неякісного) товару Учасник зобов’язується здійснити ремонт/або замінити його за власний рахунок протягом п’яти робочих днів з дня отримання повідомлення про ці дефекти від Замовника. Також Учасником здійснюється монтаж, а відповідно це передбачає гарантійний термін на виконані роботи із монтажу, що передбачає, у разі необхідності ермонт. Відтак, вимога є обгрунтованою і необхідною.
Дата відповіді: 25.04.2024 09:26
Відповідь надана

Дискримінаційні вимоги

Номер: d57b9b76ad5a484b8d34bd04f2e8c357
Дата опублікування: 22.04.2024 16:21
Опис: Доброго дня! Вимагаємо скасувати Вашу вимогу щодо обстеження об'єкту! Вона є дискримінаційною, та суперечить вимогам ЗУ "Про публічні закупівлві". Замовник та потенційний учасник не мають права ініціювати ніякі зустручі та перемовини під час проведння закупілві! Те що дана вимога незаконна НЕОДНОРАЗОВО підтверджено в рішеннях АМКУ: 1. Рішення від 13.12.2019 №18550 2. Рішення від 13.05.2020 № 9264 3. Рішення від 29.05.2020 № 10669 4. Рішення від 06.09.2022 №5702 5. Рішення від 29.04.2022 № 4172 6. Рішення від 22.02.2022 № 3635 7. Рішення від 10.04.2023 №4466 8. Рішення від 10.04.2023 № 4470 9. Рішення від 10.04.2023 № 4456 10. Рішення від 26.06.2023 № 9320 11. Рішення від 26.06.2023 №9329. Рішення від 10.01.2024 №574. Така вимога є фактом лобіювання інтересів свого Учасника, який вийде на торги одноосібно з максимальною ціною. У випадку затягування відповіді до кінця періоду подачі скарг, ми будемо змушені звернутися до АМК, ДАСУ та до громадського контролю з повідомленням про антиконкурентні та узгоджені дії, та закупівлю послуг за завищеними цінами.
Відповідь: Доброго дня! Замовник ознайомився з наведеними вами рішеннями та прийняв рішення про внесення змін в документацію.
Дата відповіді: 23.04.2024 09:35