-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Додаткові технічні засоби нагляду і контролю (зі зберіганням записів відео до 3-х місяців) у відділення ПЗМХ лікарні та супутні роботи з монтажу
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-011531-a
кількість- 16 найменувань
Торги відмінено
577 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 885.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 885.00 UAH
Номер:
89ab749e4f4943f0bcef0dd0fec5403d
Внутрішній номер закупівлі:
21355856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-19-011531-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996740
-
Адреса:
79021, Україна, Львівська область, Львів, вул.Кульпарківська, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костенко Олена Олександрівна +380934809006 olenakos021@gmail.com http://kulparkiv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
577 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2024 18:08 - 25.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2024 18:08 - 28.04.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a4ac7eb795914340a7f70f95d262f483
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність потреби за вказаним переліком
Період оскарження:
26.04.2024 16:23 - 07.05.2024 00:00
Дата опублікування:
26.04.2024 16:23
Дата виконання:
07.05.2024 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴577 000.00 Додаткові технічні засоби нагляду і контролю (зі зберіганням записів відео до 3-х місяців) у відділення ПЗМХ лікарні та супутні роботи з монтажу