-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-007875-a
Торги не відбулися
1 104 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 523.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 523.30 UAH
Період уточнення:
19.04.2024 14:16 - 01.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим