• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)

Оголошено тендер

1 104 660.00 UAH
Номер: 2a5a3ec9d0734fa6bfa56f70c3d66a26
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-19-009649-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 104 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт (заміна воріт) самостійної державної пожежної частини-8, за адресою вулиця Героїв УПА 2, м. Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області (код ДК 021:2015 – 45421000-4 Столярні роботи)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 19.04.2024 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 104 660.00 UAH