-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт та утеплення фасаду відділення паліативної допомоги за адресою вул. Снопківська, 22 Комунальної 4-ї міської клінічної лікарні м. Львова
Тендер Prozorro UA-2018-06-12-002904-a
Торги не відбулися
290 424.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 452.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 452.12 UAH
Період уточнення:
12.06.2018 16:33 - 19.06.2018 11:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим