• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт та утеплення фасаду відділення паліативної допомоги за адресою вул. Снопківська, 22 Комунальної 4-ї міської клінічної лікарні м. Львова

Торги не відбулися

290 424.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 452.12 UAH
Номер: 30c822206c364a1984a3aaa8825d1274
Внутрішній номер закупівлі: 2132031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-12-002904-a   
Замовник: Комунальна 4-а міська клінічна лікарня м.Львова
Контактна особа: Чуловський Ярослав Богданович 380322602103 4kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 290 424.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 452.12 UAH
Період уточнення: 12.06.2018 16:33 - 19.06.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2018 16:33 - 29.06.2018 11:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт та утеплення фасаду відділення паліативної допомоги за адресою вул. Снопківська, 22 Комунальної 4-ї міської клінічної лікарні м. Львова (код ДК 021:2015 – 45440000-3 «Фарбування та скління»)
Код ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Кількість 1 послуга
Період постачання до 05.10.2018
Місце постачання 79005, Україна, Львівська область, Львів, Снопківська, 22 На карті