• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пристрої пожежної сигналізації

Торги не відбулися

160 055.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.55 UAH
Період уточнення: 16.04.2024 16:39 - 24.04.2024 00:00
Відповідь надана

Сповіщувач пожежний, тепловий Бриз М1

Номер: 73fe62f9ed70427db96d7d85b2a4adcb
Дата опублікування: 23.04.2024 15:10
Опис: Хочемо звернути увагу, що визначений Сповіщувач пожежний, тепловий Бриз М1 - знятий з виробництва, всі нові теплові сповіщувачі виготовляються у відповідності до ДСТУ EN 54-5:2003, за даним ДСТУ випробовування проводяться при температурі -10 С. Вимогою по тендеру встановлено, що Експлуатація за температури навколишнього повітря: від мінус 30°С до плюс 50°С.; Просимо звернути увагу на дану інформацію, та внести відповідні зміни.
Відповідь: Шановний Учаснику! У своїй пропозиції Ви можете запропонувати сповіщувач, який є еквівалентом продукції "Сповіщувач пожежний, тепловий Бриз М1", але з тими ж самими технічними характеристиками, як це передбачено Додатком 3 до тендерної документації.
Дата відповіді: 24.04.2024 16:05
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: d9ac5b9f64e14b5db3ad198cdb9d9502
Дата опублікування: 18.04.2024 16:07
Опис: Добрий день! Шановний замовнику, в Додатку № 3 до тендерної документації, в позиції 12 "Прилад ППК пожежний Тірас 16П", є розбіжності в характеристиках встановлені Замовником з Настановою щодо встановлення "ААЗЧ.425521.004 НВ" який завантажений на сайті виробника ТОВ "Тірас-12" та є офіційним підтвердженням технічних харектеристик продуктку, а саме: 1_Потужність, споживана від мережі змінного струму в усіх режимах (без урахування споживання додаткових блоків, зовнішніх сповіщувачів і оповіщувачів), не більше 30 ВА,. В "Настанові щодо встановлення "ААЗЧ.425521.004 НВ"" від виробника зазначено: не більше 50 ВА. 2_Резервне електроживлення приладу здійснюється від джерела постійного струму (акумулятора) напругою 12 В, ємністю 7 А∙год. В "Настанові щодо встановлення ААЗЧ.425521.004 НВ" від виробника зазначено: Резервне електроживлення – герметична свинцево-кислотна АКБ, номінальною напругою 12В, ємністю 18 А·год.). 3_Живлення від акумуляторної батареї – (9,5 – 13,8)В. В "Настанові щодо встановлення ААЗЧ.425521.004 НВ" від виробника зазначено: кінцева напруга (відключення) розрядженої АКБ- 10,5В. 4_Рівень пульсацій вихідної напруги УЕЖ не більше 50мВ. В "Настанові щодо встановлення ААЗЧ.425521.004 НВ" від виробника зазначено: не більше 500мВ.. 5_Максимальний довготривалий вихідний струм навантажування УЕЖ (усі виходи та додаткові модулі) – не більше 810мА. В "Настанові щодо встановлення ААЗЧ.425521.004 НВ" від виробника зазначено: Максимальне споживання струму від УЕЖ з максимальними вихідними навантаженнями в режимі «Спокій»-2,17 А. 6_Максимальний короткочасний вихідний струм навантажування УЕЖ (усі виходи та додаткові модулі) – не більше 1100 мА. В "Настанові щодо встановлення ААЗЧ.425521.004 НВ" від виробника зазначено: Максимальне споживання струму від УЕЖ з максимальними навантаженнями в режимі «Пожежа», Imax_a1 -2,26 А. Струм, що споживається від акумулятора у всіх режимах роботи (без врахування споживання додаткових блоків, зовнішніх сповіщувачів і оповіщувачів) не більше 400 мА. В "Настанові щодо встановлення ААЗЧ.425521.004 НВ" від виробника зазначено: Струм, що споживається від АКБ (або УЕЖ) в режимі «Спокій», не більше 0.17 А, в режимі «Пожежа», не більше 0.26А. Ознайомитись з Паспортом та Настановою щодо встановлення "ААЗЧ.425521.004 НВ"" Ви можете на сайти виробника https://tiras.technology/products/tiras-16p/. Просимо внести зміни в Документацію
Відповідь: Шановний Учаснику! До позиції 12 "Прилад ППК пожежний Тірас 16П " Додатку № 3 до тендерної документації буде внесено зміни.
Дата відповіді: 19.04.2024 13:59
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: de3ee84c5d2f4ddbac62d7f0491e2ac9
Дата опублікування: 18.04.2024 15:32
Опис: Добрий день! Шановний замовнику, в Додатку № 3 до тендерної документації в позиція 11 "Модуль розширення на 2 релейних виходи МРЛ-2,1" встановлені замовником Габаритні розміри: 90х70х32 мм.. В паспорті виробна зазначені розміри 100х100х30 мм. Посилання на поспорт виробника додаю https://tiras.technology/devices/mrl-2-1-box/. Також прошу внести зміни до назви товару на "Модуль розширення на 2 релейних виходи МРЛ-2,1 box". Просимо внести зміни в документацію.
Відповідь: Шановний Учаснику! До позиції 11 "Модуль розширення на 2 релейних виходи МРЛ-2,1" Додатку № 3 до тендерної документації буде внесено зміни.
Дата відповіді: 19.04.2024 13:44
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 5ab6f92293e043f2a58efc2a6dc804b0
Дата опублікування: 18.04.2024 15:13
Опис: Добрий день! Шановний замовнику, в Додатку № 3 до тендерної документації в позиції 6 "Сповіщувач пожежний тепловий максимальний СП103-2А2 (ЕХ)" встановлений замовником два Розміри : Ø50 х 35мм (малогабаритне виконання); Ø84 х 77мм (в корпусі димового сповіщувача). Звертаю Вашу увагу, що даний параметр не відповідає типу даного сповіщувача, В паспорті зазначений розмір Розміри: Ø50 х 35мм . Просимоо внести зміни в документацію.
Відповідь: Шановний Учаснику! До позиції 6 "Сповіщувач пожежний тепловий максимальний СП103-2А2 (ЕХ)" Додатку № 3 до тендерної документації буде внесено зміни.
Дата відповіді: 19.04.2024 13:40
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: ec998497a55744b7ad6b216baab058c3
Дата опублікування: 18.04.2024 14:38
Опис: Добрий день! Шановний замовнику, чи буде розглядатись пропозиція Учасника, якщо він запропонує товар кращий за технічними вимогами ніж встановив Замовником? Чи не призведе це до дискваліфікації Учасника?
Відповідь: Шановний Учаснику! Тендерною документацією не передбачено розгляд Товару, кращого за технічними вимогами, ніж встановив Замовник.
Дата відповіді: 19.04.2024 13:37
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 39b70a64ca56449194e83f0edb9b5f9d
Дата опублікування: 18.04.2024 14:29
Опис: Добрий день! Шановний замовнику, в Додаток № 3 до тендерної документації позиція 1 "Сповіщувач пожежний, димовий СПД-3 " встановлений Діапазон робочих температур, °С: -10 до +5, в паспорті виробника зазначений Діапазон робочих температур, °С: -10 до +55. Просимо внести зміни в документацію.
Відповідь: Шановний Учаснику! До позиції 1 "Сповіщувач пожежний, димовий СПД-3" Додатку № 3 до тендерної документації буде внесено зміни.
Дата відповіді: 19.04.2024 13:36