-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрої пожежної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2024-04-16-012172-a
Торги не відбулися
160 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.55 UAH
мін. крок: 1% або 1 600.55 UAH
Номер:
41aa46b6df064d1ea16ff692aeb49e1b
Внутрішній номер закупівлі:
21315472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-16-012172-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северіна Людмила Іванівна 380997400870 severina@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 055.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2024 16:39 - 24.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2024 16:39 - 27.04.2024 11:00
Аукціон:
29.04.2024 15:56 - 29.04.2024 16:25
Період кваліфікації:
29.04.2024 16:25 - 09.05.2024 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 055.00 Пристрої пожежної сигналізації