-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами. Послуги з управління медичними відходами категорії «В», «С» з наданням пакувальної тари
Тендер Prozorro UA-2024-04-15-001896-a
Завершена
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Період уточнення:
15.04.2024 10:25 - 21.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим