-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами. Послуги з управління медичними відходами категорії «В», «С» з наданням пакувальної тари
Тендер Prozorro UA-2024-04-15-001896-a
Завершена
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Номер:
21f4984c051042a892c75a7b31269c99
Внутрішній номер закупівлі:
21292612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-15-001896-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2024 10:25 - 21.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2024 10:25 - 24.04.2024 10:00
Період кваліфікації:
24.04.2024 10:00 - 24.04.2024 14:12
Період завантаження договору:
30.04.2024 00:00 - 10.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 000.00 Послуги з управління медичними відходами категорії «В», «С» з наданням пакувальної тари