-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо; Бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2024-04-12-008250-a
Завершена
1 874 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 746.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 746.00 UAH
Період уточнення:
12.04.2024 14:37 - 17.04.2024 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо АЗС
Номер:
5a8769a2b0194536b52dd66229498e24
Дата опублікування:
15.04.2024 19:56
Опис:
Шановний замовнику! Відповідно до вимог пункту 9 Додатку 4 тендерної документації, «Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції довідку в довільній формі про перелік власних або орендованих (автозаправних станцій) АЗС або АЗС партнерів учасника із зазначенням адреси місцезнаходження, що розташовані в межах м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область, в тому числі, що розташовані в радіусі 3 кілометрів від місцезнаходження Замовника (юридичної адреси) даних торгів».
Просимо уточнити, чи відповідатиме зазначеній вимозі тендерної документації учасник, який зможе запропонувати лише 1 АЗС, яка розташована в межах м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область, в радіусі 3 кілометрів від місцезнаходження Замовника.
Відповідь:
Доброго дня. Так , згідно вимогам нашої тендерної документації учасник може прийняти участь.
Дата відповіді:
18.04.2024 09:47