• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 3

09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо; Бензин А-95)

Завершена

1 874 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 746.00 UAH
Номер: f5aa067276ac423e992f40b96570fa23
Внутрішній номер закупівлі: 21286589
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-12-008250-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Тетяна Мирошниченко +380951321788 mirta11061973@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 874 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.04.2024 14:37 - 17.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.04.2024 14:37 - 20.04.2024 13:41
Аукціон: 22.04.2024 15:26 - 22.04.2024 15:49
Період кваліфікації: 22.04.2024 15:49 - 24.04.2024 09:01
Період завантаження договору: 30.04.2024 00:00 - 10.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 874 600.00 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо; Бензин А-95)