-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-000198-a
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
Період уточнення:
11.04.2024 08:33 - 16.04.2024 00:00
Відповідь надана
формат word
Номер:
63b44e243ade428599b7dbadeaa51352
Дата опублікування:
11.04.2024 11:24
Опис:
Шановний Замовнику, для якісногої підготовки пакету документів, та заповнення форм всіх форм згідно вимог Замовника вимагаємо розмістити документацію в редагованому форматі word, та не звужувати коло потенційних учасників даної закупівлі
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Відповідно до вимог чинного законодавства тендерна документація завантажується Замовником разом з оголошенням про проведення закупівлі для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі. Крім того, тендерна документація завантажена Замовником в окремому файлі у форматі pdf, оскільки формат файлу чинним законодавством не встановлено.
Дата відповіді:
11.04.2024 13:55