-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-000198-a
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
Номер:
13351eacc378490e862663e70b85bca0
Внутрішній номер закупівлі:
21263168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-11-000198-a
Замовник:
ДНІПРОВСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Крючкова Яна +380678009832 dp.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2024 08:33 - 16.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2024 08:33 - 19.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 000.00 Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження