-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Аніоніт, катіоніт
Тендер Prozorro UA-2024-03-26-003506-a
Завершена
5 704 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 22 484.40 UAH
мін. крок: 0.4% або 22 484.40 UAH
Період уточнення:
26.03.2024 10:58 - 31.03.2024 00:00
Відповідь надана
Стосовно форми ціновой пропозиції
Номер:
6fcd792e78c24fcb9ed4b573046b948a
Дата опублікування:
29.03.2024 16:06
Опис:
У ТД відсутня форма надання ціновой пропозиції. Просимо надати форму (додаток) ціновой пропозиції.
Відповідь:
Умовами тендерної документації не падбачено такого виду документу як "цінова пропозиція"
Дата відповіді:
29.03.2024 16:22