• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Аніоніт, катіоніт

Завершена

5 704 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 22 484.40 UAH
Номер: 4da62b7362864defbbfe918b59dea981
Внутрішній номер закупівлі: 21121514
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-26-003506-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 704 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.03.2024 10:58 - 31.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2024 10:58 - 03.04.2024 10:00
Аукціон: 04.04.2024 12:40 - 04.04.2024 14:02
Період кваліфікації: 04.04.2024 14:02 - 10.04.2024 14:00
Період завантаження договору: 16.04.2024 00:00 - 26.04.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴3 456 000.00 ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
  • Лот №2 ₴2 248 440.00 ЛОТ 2 - Катіоніт