-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-03-22-006026-a
ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Завершена
598 066.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 990.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 990.33 UAH
Період уточнення:
22.03.2024 13:17 - 27.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим