-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-03-22-006026-a
ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Завершена
598 066.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 990.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 990.33 UAH
Номер:
1a5d4b34d4fa4964a7c005a18013146b
Внутрішній номер закупівлі:
21098924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-22-006026-a
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дьяконова Олеся Олександрівна 380459732800 olesa@3g.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
598 066.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2024 13:17 - 27.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2024 13:17 - 30.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
30.03.2024 00:03 - 01.04.2024 11:44
Період завантаження договору:
07.04.2024 00:00 - 17.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴598 066.00 ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання