-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Тендер Prozorro UA-2024-03-20-012956-a
Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації
Торги не відбулися
2 632 383.51
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 200.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2024 18:38 - 29.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим