-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Оголошено тендер
2 632 383.51
UAH
Номер:
0dc38b2747a2474f9ca23c6c9bfab060
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-20-016850-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 632 383.51 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування:
20.03.2024 18:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 632 383.51 UAH