-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області
Тендер Prozorro UA-2024-03-15-010841-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
113 692.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 568.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 568.46 UAH
Період уточнення:
15.03.2024 16:18 - 23.03.2024 00:00
Відповідь надана
щодо термінів виконання послуг.
Номер:
a5afe9e4d8624a5db284a6a9085e01b3
Дата опублікування:
21.03.2024 12:24
Опис:
Шановний Замовник чи розглядатимете ви пропозицію Учасника, який знаходиться не у Закарпатській області? Якщо ТАК то прошу внести зміни в ТД, а саме вп.1.1. Додатку 2 виклавши його у наступній редакції: "1.1. Послуги заправки, відновлення та технічного обслуговування картриджів здійснюються за заявками Замовника (телефонний дзвінок), протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання такої заявки." На доставку катриджа в іншу область потрібно 1 день+1 день на виконання робіт та 1 день на повернення картриджа Замовнику, виконати роботи за 1 день учаснику який знаходиться не у Закарпатській області просто не можливо, а отже дана вимога є дискримінаційною по відношенню до учасників які територіально знаходяться не у Закарпатській області.
Відповідь:
Шановний потенційний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у нашій закупівлі. Ваші пропозиції взяті до уваги та, відповідно, внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
21.03.2024 16:11