-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області
Тендер Prozorro UA-2024-03-15-010841-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
113 692.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 568.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 568.46 UAH
Номер:
850bdc158f4f4f05a481be7c6c50e009
Внутрішній номер закупівлі:
21036275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-15-010841-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Йосипенко Ірина Ігорівна 380974084683 iryna.iosypenko@legalaid.te.ua http://ternopil.legalaid.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
113 692.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.03.2024 16:18 - 23.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2024 16:18 - 26.03.2024 00:00
Аукціон:
26.03.2024 11:24 - 26.03.2024 11:47
Період кваліфікації:
26.03.2024 11:47 - 26.03.2024 16:29
Період завантаження договору:
01.04.2024 00:00 - 11.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴113 692.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області