-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи осьові марки Л та оливи осьові марки З
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-007349-a
Завершена
103 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 030.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 030.00 UAH
Період уточнення:
14.03.2024 14:04 - 19.03.2024 00:00
Відповідь надана
доставка
Номер:
f244da7a763b4a37b0f6b2a4fbaa81a3
Дата опублікування:
18.03.2024 15:01
Опис:
Згідно договору додатку 4 Тендерної документації Вами встановлено вимогу згідно п.5.3 Товар доставляється та заноситься Постачальником у зазначені Замовником приміщення (до другого поверху включно, вгору або вниз) у визначений Замовником та в обов’язковому порядку попередньо уточнений Постачальником із Замовником час на об’єкт, який знаходяться у межах 20-ти кілометрової зони м. Києва, силами та за кошти Постачальника. Для доставки Товару Постачальник (не пізніше ніж за 21 добу до дати поставки товару) має передати Замовнику дані щодо автомобілів (реєстраційний номер, марку автомобіля) та список працівників Постачальника, яких планується залучити до Поставки на об’єкт Замовника.
Товар можемо запропонувати в діжках 200літрів, але виходячи з Вашої вимоги, що Товар доставляється та заноситься Постачальником у зазначені Замовником приміщення (до другого поверху включно, вгору або вниз) ми не в змозі виповнити цю вимогу а, саме ЗАНЕСТИ ДІЖКУ 200 л. зазначені Замовником приміщення (до другого поверху включно, вгору або вниз). Можливо адресу постачання можна змінити ? або видалити вимогу фізичної роботи (носінн товару на поверх)?
Відповідь:
Доброго дня. Змівни будуть внесені до умов договору
Дата відповіді:
18.03.2024 16:14