• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оливи осьові марки Л та оливи осьові марки З

Завершена

103 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 030.00 UAH
Номер: eadc7495e7f34eb3871a774b6ef97918
Внутрішній номер закупівлі: 21019340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-14-007349-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Бернацький Віталій Борисович +380440000000 godz_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2024 14:04 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2024 14:04 - 22.03.2024 12:00
Аукціон: 25.03.2024 11:51 - 25.03.2024 12:20
Період кваліфікації: 25.03.2024 12:20 - 01.04.2024 08:17
Період завантаження договору: 07.04.2024 00:00 - 17.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴103 000.00 Оливи осьові марки Л та оливи осьові марки З