-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2024-03-07-012707-a
Завершена
690 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 900.00 UAH
Період уточнення:
07.03.2024 20:16 - 12.03.2024 00:00
Відповідь надана
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Номер:
b5eb2284453646a49afd9cff48842c72
Дата опублікування:
11.03.2024 11:11
Опис:
Встановлена вимога до учасників щодо підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації надати інформацію та документи щодо наявності Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Якщо в учасника є в штаті працівники - електромонтер охоронно-пожежної сигналізації, чи такий працівник підходить? Адже функціонал у них однаковий. Надайте, будь ласка, розяснення
Відповідь:
Шановний Учаснику!
У відповідь на Ваше питання повідомляємо таке статтею 16 розділу ІІІ Закону України “Про публічні закупівлі” визначено кваліфікаційні критерії процедури закупівлі. Одним з них є наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, які підтверджується регламентами щодо виконання робіт з підвищеною небезпекою в діючих електроустановках на об’єкті. документами.
Наявність працівника: Електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування з категорією допуску не менше 4 розряду передбачено Вимогою щодо організації безпечної експлуатації електроустановок споживачів згідно ПБЕЕС «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів НПАОП 40.1-1.21-98 (ДНАОП 0.00-1.21-98)». Частина обладнання, що входить до
переліку обладнання щодо якого закуповуються послуги, знаходиться в приміщенні з електроустановками вище 1000В. Враховуючи зазначене, МЗС України керується цими Правилами, згідно з вимогами з охорони праці. Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації, це вузько направлена кваліфікація спеціаліста, пов'язана з пожежними системами. Так як в об'ємах робіт є обслуговування електроустановок, а саме ДБЖ, та автоматики ДБЖ, то в даному випадку спеціаліст повинен мати більш розширену кваліфікацію.
У зв’язку з викладеними аргументами, вважаємо, що Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації має більш вузьку спеціалізацію, ніж вимагається технічними завданнями тендерної документації.
Дата відповіді:
12.03.2024 12:38