-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Оголошено тендер
690 000.00
UAH
Номер:
2ae85f51cb46460fb2ffd8ef02f83f4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-07-015942-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
690 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.03.2024 20:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума690 000.00 UAH