-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: «Будівництво ВЕС «Маріївка» потужністю 57,6 МВт» та супровідні таким роботам послуги. Код ДК 021:2015 71320000-7 “Послуги з інженерного проектування”
Тендер Prozorro UA-2024-03-06-013362-a
Торги не відбулися
8 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 89 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 89 500.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2024 18:07 - 15.03.2024 00:00
Відповідь надана
Вітровиміри
Номер:
ac482da13d65486bb0672b61b057719f
Дата опублікування:
14.03.2024 15:00
Опис:
У переліку робіт крім іншого передбачено розробка проектної документації стадії: техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) та супровід в проходженні експертизи проекту з отриманням позитивного експертного звіту.
Обсягами робіт передбачено крім іншого:
- «деталізований розрахунок прогнозованої генерації ВЕС із обов’язковим визначенням показників щогодинних, щодобових та сезонних обсягів.»
Даний деталізований розрахунок можливо виконати лише на підставі даних про параметри вітру зібрані на визначеній території. Мінімальний термін за який необхідно отримати дані про параметри вітру становить 6 місяців.
Чи вимагається від Виконавця проведення вимірів параметрів вітру на зазначеній території, або як Замовник бачить виконання даної вимоги?
Відповідь:
Доброго дня. Розглянувши ваше запитання, повідомляємо наступне: замовником у 2020 році проведено виміри параметрів вітру на зазначеній території. За необхідності, для виконання зазначених розрахунків Замовником Підряднику будуть надані дані вітровимірювань.
Дата відповіді:
15.03.2024 13:17
Відповідь надана
Послідовність виконання робіт
Номер:
464d83216c9b41b197e50f3bb7bc2dd3
Дата опублікування:
14.03.2024 14:59
Опис:
У п.1.1. проекту Договору викладено, що роботи «складатимуться з етапів робіт у наведеній послідовності:
- розробка та письмове погодження з оператором системи розподілу та оператором системи передачі (у визначенні термінології згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії») техніко-економічного обґрунтування схеми видачі потужності;
- виконання комплексу землевпорядних робіт необхідних для подальшого оформлення на ім’я Замовника прав щодо користування земельною/земельними ділянкою/ділянками, надання проектів договорів на право користування земельною/земельними ділянкою/ділянками та здійснення супроводу державної реєстрації права Замовника щодо користування земельною/земельними ділянкою/ділянками в порядку, встановленому чинним законодавством України для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;
- проведення процедури з оцінки впливу на довкілля (далі - ОВД) з отриманням висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому зазначена інформація щодо допустимості планованої діяльності, згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», відповідних підзаконних нормативно-правових актів та з дотриманням вимог чинного законодавства України про охорону навколишнього природного середовища.
- виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії техніко-економічне обґрунтування згідно з вимогами ДБН А.2.2-3-2014 “Склад та зміст проектної документації на будівництво” (далі - ТЕО) з проходженням експертизи та отриманням позитивного експертного висновку (далі – роботи).»
В п.6.2 наведено, що «6.2. Приймання робіт Замовником здійснюється за кожним етапом окремо у визначеній п. 1.1. Договору послідовності та оформлюється Актом приймання виконаних проектних та додаткових робіт за формою Додатку 9, затвердженою Кошторисними нормами України “Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво” (Акт виконаних робіт) .
Акт виконаних робіт готується Підрядником та передається Замовником на розгляд у двох оригінальних примірниках та у порядку, визначеному ст. 15 цього Договору, підписаних зі своєї сторони разом з документами, які є результатом робіт за кожним окремим етапом робіт.»
З написаного виходить, що Підрядник не може приступити до наступного етапу не завершивши та не передавши результати робіт Замовнику. Враховуючи перелік робіт наведених у ТЗ видно, що певні роботи можна виконувати паралельно, що не вплине на якість виконання робіт.
Зважаючи досить великий обсяг робіт та обмежений Замовником термін виконання, чи може бути вимога до послідовного виконання робіт переглянута у бік того, щоб Підрядник міг виконувати етапи паралельно?
Відповідь:
Доброго дня. Розглянувши ваше запитання, повідомляємо наступне: у договорі відсутні обмеження щодо паралельного виконання робіт за різними етапами. Приймання робіт Замовником здійснюється за кожним етапом окремо у визначеній п. 1.1. Договору послідовності.
Дата відповіді:
15.03.2024 13:17
Відповідь надана
Додаток 2 до Договору
Номер:
196502ff52db41e29b1a7ac94b22adf2
Дата опублікування:
14.03.2024 14:54
Опис:
Додаток 2 до проекту Договору про закупівлю робіт наводить Форму договірної ціни яку має заповнити Підрядник перед укладанням договору. Дана форма передбачає надати «Стадія проектування і перелік виконуваних робіт». Згідно технічного завдання стадія проектування в межах даного договору лише одна – ТЕО, а інші обсяги передбачені договором не підпадають під визначення «Стадія проектування і перелік виконуваних робіт». Просимо відкоригувати дану форму для її відповідності умовам технічного завдання.
Відповідь:
Доброго дня. Розглянувши ваше запитання, повідомляємо наступне: ціна пропозиції переможця процедури закупівлі, є договірною ціною, та має бути однією для одного договору. У Договорі про закупівлю робіт «Розробка проектної документації (технічної документації) по об’єкту:«Будівництво ВЕС «Березівка» потужністю 57,6 МВт» та супровідні таким роботам послуги» визначено код ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування», дану форму договірної ціни (Додаток 2 до Договору про закупівлю робіт) обрано Замовником згідно з Настановою з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво, яка затверджена Наказом Мінрегіону від 01.11.2021 №281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві».
Так, перелічені в Технічному завданні: комплекс землевпорядних робіт необхідних для подальшого оформлення на ім’я Замовника прав щодо користування земельною/земельними ділянкою/ділянками та проведення процедури з оцінки впливу на довкілля (ОВД) не підпадають під визначення стадії проектування, але є пов’язаними із розробкою ТЕО процесами. Оскільки Договором Замовник покладає на Підрядника виконання всіх етапів, що зазначені у Технічному завданні, вартість всіх цих витрат має бути врахована в договірній ціні (в колонці «додаткових*») див. примітку * Враховуються у разі, якщо ці роботи виконуються за дорученням замовника.
В подальшому ці витрати враховуються до «Зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва»
Дата відповіді:
15.03.2024 13:16
Відповідь надана
В документації, окрім назви проекту, ніде не наведено потужності проектованої вітрової електричної станції (ВЕС)
Номер:
a9447f99d631433a9be56f3dfb60f395
Дата опублікування:
14.03.2024 14:52
Опис:
В назві проекту наведено загальну потужність 57,6 МВт. Також в документації відсутні вимоги до вітрових електричних установок (ВЕУ) та їх кількості. Чи означає це, що для проекту вже обрані конкретні ВЕУ?
Відповідь:
Доброго дня. Розглянувши ваше запитання, повідомляємо наступне: обладнання буде визначатись при розробці ТЕО Підрядником за результатами порівняння декількох варіантів.
Дата відповіді:
15.03.2024 13:13
Відповідь надана
В наведеній документації відсутня інформація про перелік та склад вихідних даних які надаються Замовником для виконання умов Договору
Номер:
f1a3b1bb83d04036917f82faa01efdd0
Дата опублікування:
14.03.2024 14:41
Опис:
При цьому Замовник вимагає передбачити виконання наступних робіт:
«- розробка та письмове погодження з оператором системи розподілу та оператором системи передачі (у визначенні термінології згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії») техніко-економічного обґрунтування схеми видачі потужності;
- виконання комплексу землевпорядних робіт необхідних для подальшого оформлення на ім’я Замовника прав щодо користування земельною/земельними ділянкою/ділянками, надання проектів договорів на право користування земельною/земельними ділянкою/ділянками та здійснення супроводу державної реєстрації права Замовника щодо користування земельною/земельними ділянкою/ділянками в порядку, встановленому чинним законодавством України для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;
- проведення процедури з оцінки впливу на довкілля (далі - ОВД) з отриманням висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому зазначена інформація щодо допустимості планованої діяльності, згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», відповідних підзаконних нормативно-правових актів та з дотриманням вимог чинного законодавства України про охорону навколишнього природного середовища.
- виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії техніко-економічне обґрунтування згідно з вимогами ДБН А.2.2-3-2014 “Склад та зміст проектної документації на будівництво” (далі - ТЕО) з проходженням експертизи та отриманням позитивного експертного висновку (далі – роботи).»
При цьому не зрозуміло який обсяг вихідних даних згідно п.3 Технічного завдання необхідно отримати та який обсяг вихідних даних є в Замовника.
Відсутність інформації про обсяг наявних вихідних даних робить неможливим оцінити витрати часу та вартості для складання пропозиції.
Відповідь:
Доброго дня. Розглянувши ваше запитання, повідомляємо наступне: після реєстрації права користування земельними ділянками на ім’я Замовника та розробки та погодження з Оператором системи розподілу та Оператором системи передачі у порядку встановленому чинною нормативно-законодавчою базою України техніко-економічного обґрунтування схеми видачі потужності – Підрядник отримує від імені Замовника вихідні дані для проектування, а саме – технічні умови на приєднання до інженерних мереж, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки. Після цього наявні вихідні дані будуть передані Підряднику в роботу.
Дата відповіді:
15.03.2024 13:12