• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: «Будівництво ВЕС «Маріївка» потужністю 57,6 МВт» та супровідні таким роботам послуги. Код ДК 021:2015 71320000-7 “Послуги з інженерного проектування”

Оголошено тендер

8 950 000.00 UAH
Номер: d33ea652aded4ded9bfe864bef06da43
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-06-016710-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”
Замовник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО “НАФТОГАЗ БІОЕНЕРГІЯ” НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”
Очікувана вартість: 8 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роботи з розробки проектної документації (технічної документації) по об’єкту: «Будівництво ВЕС «Маріївка» потужністю 57,6 МВт» та супровідні таким роботам послуги. Код ДК 021:2015 71320000-7 “Послуги з інженерного проектування”
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування: 06.03.2024 17:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 950 000.00 UAH