-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації ,обробки інформації, введення та перевірка персональних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2024-03-06-008443-a
Завершена
196 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 960.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2024 14:28 - 12.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим