• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації ,обробки інформації, введення та перевірка персональних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області

Оголошено тендер

196 000.00 UAH
Номер: 842ea58eb10148ab8bb130286f990d28
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-06-009426-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 196 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації ,обробки інформації, введення та перевірка персональних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.03.2024 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума196 000.00 UAH