• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

реактиви для лабораторних аналізаторів

мультилотова закупівля

Завершена

822 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 760.00 UAH
Період уточнення: 05.03.2024 15:26 - 10.03.2024 00:00
Відповідь надана

Порушення

Номер: 61d80d421c13480484829fa2a03cc650
Дата опублікування: 05.03.2024 21:08
Опис: Порушено вимоги пункту 3 Постанови КМУ №34 від 05.01.2024 - "3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпункту 1 пункту 5 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 1 березня 2024 року." Постанова КМУ № 34 від 05.01.2024 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації медичних закупівель", а саме: Замовник проводить закупівлю згідно підпункту 2 пункту 5 Постанови "2) розділ “Медичні вироби” викласти в такій редакції", який розширено та введено в дію 20.01.2024 з моменту опублікування. До оновленого переліку медичних виробів віднесено: Витратні матеріали для діагностики Наконечники Пробірки Тести для неонатального скринінгу Швидкі тести на інфекційні захворювання Комбіновані тести на наркотичні речовини Тест-смужки для вимірювання глюкози в крові Смужки індикаторні Набори гінекологічні Гель для ультразвукової діагностики Пунктом 11-1 Особливостей встановлено, зокрема, що у разі, коли замовники, які є закладами охорони здоров’я або структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, здійснюють закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за переліком згідно з додатком, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, такі закупівлі здійснюються з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого Постановою № 822, з урахуванням положень, визначених особливостями. Отже, Замовником проводиться процедура закупівлі відкриті торги з особливостями, яка оголошена після набрання чинності Постановою №34 від 05.01.2024, яка регламентує закупівлю витратних матеріалів для діагностики через прозоро маркет: Швидкі тести на інфекційні захворювання Комбіновані тести на наркотичні речовини Тест-смужки для вимірювання глюкози в крові Смужки індикаторні Надайте відповідь на підставі чого проводиться процедура відкриті торги з особливостями, а не закупівля запиту ціни пропозиції через прозоро маркет таких виробів медичного призначення Дія з 01.03.2024 стосується лише підпункту 1 пункту 5 Постанови 34 від 05.01.2024. Дайте відповідь на запитання щодо обраного виду процедури закупівлі (можливо є виключення з законним обгрунтуванням) або внесіть зміни до процедури закупівлі Відповідь:
Відповідь: Дякуємо, за інтерес до нашої закупівлі. Відповідно до вимог п. 11-1 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (далі – Постанова КМУ № 1178) у разі коли замовники, які є закладами охорони здоров’я або структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, здійснюють закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за переліком згідно з додатком, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, такі закупівлі здійснюються з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 75, ст. 2407), з урахуванням положень, визначених цими особливостями. Постановою КМУ від 5 січня 2024 р. № 34 перелік лікарських засобів та медичних виробів, закупівля яких здійснюється закладами охорони здоров’я, структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій з використанням електронного каталогу було доповнено позиціями: "Тест-смужки для вимірювання глюкози в крові" та "Смужки індикаторні", закупівлю яких планує здійснити наш заклад за процедурою відкритих торгів. Однак закупівля товарів, вказаних у Вашому запиті, не відповідає вимогам п. 11-1 Постанови КМУ № 1178 оскільки, очікувана вартість вказаних товарів, закупівля яких повинна здійснюватися з використанням електронного каталогу, є меншою 50 тис. грн.
Дата відповіді: 08.03.2024 14:07