-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
реактиви для лабораторних аналізаторів
Тендер Prozorro UA-2024-03-05-010871-a
мультилотова закупівля
Завершена
822 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 760.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 760.00 UAH
Номер:
df9e92c367a44c21899e1e4418aa1f9d
Внутрішній номер закупівлі:
20932943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-05-010871-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com http://trcpmsd.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
822 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2024 15:26 - 10.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2024 15:26 - 13.03.2024 00:00
Аукціон:
13.03.2024 11:44 - 13.03.2024 12:07
Період кваліфікації:
13.03.2024 12:07 - 18.03.2024 10:13
Період завантаження договору:
24.03.2024 00:00 - 03.04.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴670 000.00 Реактиви для лабораторних аналізаторів згідно переліку № 1
- Лот №2 ₴152 000.00 Реактиви для лабораторних аналізаторів згідно переліку № 2