-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири.
Тендер Prozorro UA-2024-03-04-002347-a
Код ДК 021:2015 - 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири.
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Період уточнення:
04.03.2024 10:42 - 10.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим