-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири.
Тендер Prozorro UA-2024-03-04-002347-a
Код ДК 021:2015 - 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири.
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Номер:
d8600f6a364b4200844a4450749390bd
Внутрішній номер закупівлі:
20911268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-04-002347-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2024 10:42 - 10.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2024 10:42 - 13.03.2024 10:47
Аукціон:
14.03.2024 14:54 - 14.03.2024 15:41
Період кваліфікації:
14.03.2024 15:41 - 01.05.2024 15:09
Період завантаження договору:
07.05.2024 00:00 - 17.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴410 000.00 Код ДК 021:2015 - 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири.