-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з перевезення учнів та вчителів, код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
Тендер Prozorro UA-2024-03-01-007433-a
Завершена
357 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 570.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 570.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2024 14:12 - 06.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим