-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Професійна промислова пральна машина, машина сушильно-гладильна та машина сушильна промислова
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-001559-a
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Торги не відбулися
467 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2018 15:05 - 08.06.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим