-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Професійна промислова пральна машина, машина сушильно-гладильна та машина сушильна промислова
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-001559-a
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Торги не відбулися
467 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
Номер:
3d90d2f6d03b4c578b625c1944f3c2e8
Внутрішній номер закупівлі:
2089085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-31-001559-a
Замовник:
ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012013
-
Адреса:
04114, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Лубковська +380661214922 t.lubkovskaya.iem@gmail.com http://iem.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
467 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 670.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2018 15:05 - 08.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2018 15:05 - 18.06.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(видалене)
Кількість
Період постачання
до 31.12.2018
Машина сушильна промислова
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Машина сушильно-гладильна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Професійна промислова пральна машина
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Мікаєлян Самвєл Сумбатович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602910836
-
Контактна особа:
Самвєл Мікаєлян +380501554890 mss32010.3@gmail.com
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Зміївський район, місто Зміїв,, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 26
Початкова пропозиція
467 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 000.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0