-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка з пластифікованого ПВХ
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-004727-a
Завершена
880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 400.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2024 11:51 - 08.03.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо термінів постачання
Номер:
ac7bd7fba6d544d8b35c8f5d15130d0a
Дата опублікування:
03.03.2024 16:59
Опис:
Шановний Замовнику! Уважно розглянувши вимоги тендерної документації, просимо Вас збільшити строк поставки Товару до 60 календарних днів. Дані зміни необхідні для забезпечення можливості участі максимальної кількості виробників, включаючи з країн ЄС. Зважаючи на терміни виготовлення продукції, поточну ситуацію в Україні і наявні транспортні проблеми на кордоні з ЄС, строк 60 календарних днів є мінімальним для забезпечення поставки товарів в Україну.
Відповідь:
Зміни до тендерної документації внесено. Строк поставки подовжено до 60 календарних днів.
Дата відповіді:
04.03.2024 09:52