• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плівка з пластифікованого ПВХ

Завершена

880 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 400.00 UAH
Номер: 891b67900fdf4045a49194be190e8e6e
Внутрішній номер закупівлі: 20878101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-28-004727-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
Контактна особа: Трофіменко Олег Григорович +380442818595 o.trofimenko@cip.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 880 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.02.2024 11:51 - 08.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 28.02.2024 11:51 - 11.03.2024 09:00
Період кваліфікації: 11.03.2024 09:01 - 12.03.2024 09:05
Період завантаження договору: 18.03.2024 00:00 - 28.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴880 000.00 Плівка з пластифікованого ПВХ