-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-004424-a
Насіння соняшнику гібрид СУЛІКО 777 (або еквівалент) Обґрунтування посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника: Замовником прийнято рішення закупити вищенаведений товар, оскільки останній вирізняється бездоганною якістю, високою продуктивністю в своїх вартісних межах та грунтово-климатичних умов посівних площ замовника
Торги не відбулися
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 7 800.00 UAH
мін. крок: 3% або 7 800.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2024 11:40 - 04.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим