-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-004424-a
Насіння соняшнику гібрид СУЛІКО 777 (або еквівалент) Обґрунтування посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника: Замовником прийнято рішення закупити вищенаведений товар, оскільки останній вирізняється бездоганною якістю, високою продуктивністю в своїх вартісних межах та грунтово-климатичних умов посівних площ замовника
Торги не відбулися
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 7 800.00 UAH
мін. крок: 3% або 7 800.00 UAH
Номер:
211bcf4b926c495581429a8c41ea11bb
Внутрішній номер закупівлі:
20877627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-28-004424-a
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2024 11:40 - 04.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2024 11:40 - 07.03.2024 09:00
Період кваліфікації:
07.03.2024 09:03 - 14.03.2024 10:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 000.00 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)