-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Поставка елементів електричних схем для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-02-27-003606-a
Торги не відбулися
43 816.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 438.16 UAH
мін. крок: 1% або 438.16 UAH
Період уточнення:
27.02.2024 11:23 - 03.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим