-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Поставка елементів електричних схем для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-02-27-003606-a
Торги не відбулися
43 816.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 438.16 UAH
мін. крок: 1% або 438.16 UAH
Номер:
28f5a0d0c0e94d65b181ec4d36838200
Внутрішній номер закупівлі:
20864327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-27-003606-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 816.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.02.2024 11:23 - 03.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2024 11:23 - 06.03.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 816.00 ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Поставка елементів електричних схем для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")